Angliarūgštės balionai – sveikų limonadų pagrindas

Pagal Pasaulio sveikatos organizacijos duomenis, Lietuva Europoje yra viena iš labiausiai pirmaujančių šalių, kuriose kraujagyslių ligos yra pagrindinė mirties priežastis. Nuo ko atsiranda kraujagyslių ligos? Visų pirma – neteisinga mityba, vartojama pernelyg daug riebalų ir angliavandenių kartu. Kas tai yra? Kepiniai, daug riebių bulvinių patiekalų, kurie dažniausiai patiekiami su riebiais padažais, riebia kiauliena, vartojame gerokai per daug cukraus, saldiname gėrimus, geriame sintenius gėrimus, kurie yra didžiausia žala.

Dar viena didelė sveikatos priežasčių – tai pasyvus gyvenimo būdas, per mažas judėjimas, sporto trūkumas, sėdimas darbas, miego trūkumas, rūkymas, alkoholio vartojimas. Visa ši kombinacija veda tiesiai prie prastos savijautos ir įvairių rimtų susirgimų, kurių neretai ir jau nebegalima atitaisyti.

Apsilankykite: angliarūgšties balionai – aquafilter.lt

Sveikata – svarbiausia

Siekiant sumažinti susirgimo riziką, pirmiausia reikėtų peržiūrėti savo kasdieninį racioną ir atsisakyti riebių, sunkiai virškinamų patiekalų, prieš valgi išgerti stiklinę kambario temperatūros vandens, šiek tiek luktelti, nes neretai alkio jausmas atsiranda ne nuo maisto poreikio, o nuo troškulio.

Jei mėgstate saldžius gėrimus, juos galite pakeisti sveikais limonadais, kuriuos galite turėti tiesiog namuose. Angliarūgštės balionai – tai idealus sprendimas tiems, kurie mėgsta gazuotą geriamą vandenį ir įvairius limonadus. Sirupai, kurie naudojami naminių limonadų gamybai jau yra ir su mažiau cukrų, jūs patys galite reguliuoti sirupo kiekį, jei norite mažiau saldesnio gėrimo. Sirupų skonių yra įvairiausių, net ir mėgstamosios colos, apelsinų, braškių ir visų kitų, kurie bus idealus sveikas pakaitalas kenksmingiems sintetiniams gėrimams.

Nauji įpročiai – gera pradžia

Pradėti keisti mitybą ir bendrą kasdienį racioną nėra lengva, bet pradėjus nebesinorės sugrįžti. Jei nenorite atsisakyti drastiškai visko vienu metu, tai galite daryti palaipsniui, ilgainiui pereisite prie naujų vartojimo įpročių, pasikeis skonio receptoriai, o prieš tai vartoti saldieji gėrimai taps net nebeskanūs.

Turėdami namuose gazuoto vandens ar naminius limonadus, jūs išleisite mažiau ir nebepirksite plastiko buteliuose gėrimų, o tai ir geras įprotis skatinti ekologiškumą namuose, nebeapsikrausite papildoma tara, kurią nuolat reikia rūšiuoti ir nešti perdirbti. Jums tereikės tik pasikeisti pasibaigusį angliarūgštės balioną ir toliau mėgautis savo mėgstamais gėrimais, jais vaišinti savo bičiulius, artimuosius, vaikai irgi nebenorės gerti ir pirkti limonadų iš parduotuvių, nes jua bus susiformavęs visai kitas skonis, atsiras supratimas apie ekologiją, taršos mažinimą, augant atsiras ir poreikis rūpintis savo sveikata ir padės kitiems šį įprotį susiformuoti, nes geri pavyzdžiai įkvepia ir pakeičia pasaulį.