Kaip sudrėkinti sausą veido odą?

Sausa veido oda reikalauja kruopščios priežiūros. Neretai iškyla sunkumų, kaip ją sudrėkinti, kad ši nešerpetotų ir atrodytų sveika. Kartais neužtenka tik drėkinančių kremų. Itin naudingas būdas yra veido kaukės, bet į grožio saloną juk neprivaikščiosi. Štai keli itin paprasti kaukių receptai, kuriuos be didžiausių sunkumų pasiruošite namuose.

Kaip sudrėkinti sausą veido odą?

Mielių aliejaus kaukė

Jums reikės: 2 šaukštelių paprastų mielių ir gero alyvuogių aliejaus.

Aliejaus pilkite tiek, kad viską sumaišius pasidarytų vientisa košė. Gautą košę tepkite ant veido ir laikykite apie 15-25 min. Po to veidą reikia nuvalyti vata, pamirkyta drungname, virintame vandenyje, o ant šlapios odos tepkite aliejų. Švelniai masažuokite, kol aliejus įsigers. Šią kaukę naudinga vartoti bent 2-3 kartus per savaitę.

Maitinanti kaukė sausai veido odai

Drėkinanti medaus kaukė

Jums reikės: 2 šaukštų medaus ir 2 šaukštų alyvuogių aliejaus.

Viską sumaišius reikia pakaitinti ant silpnos ugnies. Gautu mišiniu išsitepkite veido odą, o po 5 minučių užtepkite dar vieną sluoksnį ir palaikykite 10 minučių.

Agurkų kaukė

Jums reikės: šviežio agurko ir vatos.

Agurką reikia sutarkuoti, o vatą išskleisti labai plonu, permatomu sluoksniu. Suvilgius ją į agurko sunkų, dėkite ant veido. Kai vata ant veido ima džiūti, ją reikia suvilgyti kitu vatos gabaliuku, kuris pamirkytas agurkų sunkoje. Tokią kauką reiktų laikyti apie 25-20 min. Kai nusiimsite kaukę, nusivalykite veidą vata, pamirkusia virintame vandenyje.

Avižinių dribsnių kaukė

Jums reikės: 1 šaukšto avižinių dribsnių, 1 šaukšto alyvuogių aliejaus, 1 šaukšto pieno ir 1 arbatinio šaukštelio šilto medaus.

Avižinius dribsnius susmulkinus kavamale ir į juos supilkite ir kitas sudedamąsias dalis. Ši kaukė nerekomenduojama odai su išsiplėtusiais kapiliarais.

Morkų kaukė

Jums reikės: 1 morkos, 1 šaukšto grietinės ir 1 kiaušinio trynio.

Sutarkavus smulkiai morką, užpilkite ją grietine ir kiaušinio tryniu. Viską sumaišykite iki vientisos masės. Ir tepkite ant veido.

sveikivaikai.lt kolektyvo merginos išbandė šias kaukes ir rekomenduoja jas kaip efektyvias ir naudingas. Mielosios, būkite gražios!