Ką reikia žinoti prieš perkant medinį konstruktorių

Ką reikia žinoti prieš perkant medinį konstruktorių

Mediniai konstruktoriai pakeitė požiūrį į kūrybiškumą: jie yra saugūs ir nekenksmingi aplinkai, o kartu yra inžinerinės minties įsikūnijimas. Tokių konstruktorių detalės gaminamos iš natūralaus medžio, arba – iš 3-4 mm storio faneros. Medinių konstruktorių modeliai skirti įvairaus amžiaus vaikams: juos lengvai gali surinkti tiek suaugusieji, tiek vaikai. Rinkoje yra daug medinių konstruktorių – ką reikia žinoti renkantis, papasakosiu šiame straipsnyje.

Iš ko jie pagaminti, ar galima dažyti ir kokius pirkti vaikams ar suaugusiems

Mediniai konstruktoriai yra naudingi. Naudingas žaislas yra tas, kuris gali lavinti tam tikrus įgūdžius. Konstravimas yra ne tik įdomus, bet ir naudingas visapusiškam vaiko vystymuisi, jo mąstymui, erdviniam suvokimui.

Mediniai konstruktoriai vaikams išmokys vaiką kelti sau konkrečias užduotis, parodyti atkaklumą siekiant tikslų. Savarankiškai surenkant medinio konstruktoriaus modelį, vaikas galės susipažinti su skirtingų mechanizmų sandara. Svarbus dalykas yra tai, kad tėvai dalyvaus projektavimo veikloje: galėsite įdomiai praleisti laiką su visa šeima.

Sunkumas priklauso nuo dalių skaičiaus ir mechanizmo

Tarkim, mediniai 3D galvosūkiai nuo kitų medinių konstruktorių skiriasi pirmiausia tuo, kad juos reikia surinkti etapais – vadovautis instrukcijose nurodytais etapais.

Medinius konstruktorius galima spalvinti

Medinio konstruktoriaus dažymas

Medinio konstruktoriaus dažymas

Dauguma medinių konstruktorių nėra dažyti. Rekomenduoju naudoti akrilinius dažus, bet jūs galite pasirinkti savo dažus. Lengviausias variantas, tinkantis mažiems vaikams, – modelius nudažyti flomasteriais. Galite parodyti savo vaizduotę ir sukurti žaislą, kuris bus unikalus ir egzistuos tik viena kopija.

Žaislas gali tapti interjero elementu

Surinkti mediniai konstruktoriai gali tapti žaislu ar interjero elementu. Tokių kompanijų kaip WoodConstruction modeliai gali papuošti bet kokius namus, jie laikomi brangia dovana.

Populiariausi mediniai konstruktoriai tinkantis interjerui:

  • Pastatai
  • Dinozaurai
  • Gyvūnai
  • Automobiliai
  • Laivai

Mediniai konstruktoriai patiks ir suaugusiems

Suaugusius tokie konstruktoriai traukia savo įdomia mechanika ir išvaizda: sukonstruota modelį galite pastatyti gerai matomoje vietoje ir nustebinti draugus. Galite pasinerti į pati procesą: išjungti smegenis, pamiršti apie visas problemas.

Reikėtų nepamiršti, kad medinius konstruktorius sunku išardyti, tačiau esant tam tikriems gedimams ar lūžiams, gali padėti PVA klijai. Žinoma, medinio konstruktoriaus nereikėtų mėtyti. Jei surinktas konstruktorius tapo interjero detale, užtenka tik periodiškai nuvalyti nuo jo dulkes.