Vaikų gimimas neigiamai veikia? Kodėl?

Vaikų gimimas neigiamai veikia? Kodėl?

Vaikų gimimas neigiamai veikia tėvų psichiką

Naujais mokslo duomenimis tėvai dažniau serga depresija, nei bevaikiai sutuoktiniai. Tyrimai, kuriuose dalyvavo 13.000 suaugusiųjų, buvo publikuoti medicininiame žurnale – Journal of Health and Social Behaviour. Buvo pateikti klausimai: kiek kartų per savaitę tėvai jautė depresijos simptomus, kaip dažnai buvo vieniši, prislėgti, jautė baimę, negalėjo susikaupti darbui?

Rezultatai negailestingi – tėvai žymiai dažniau serga depresija, nei bevaikiai sutuoktiniai.

Prieš pastojant ir gimdant galima išmokti daug gero sau ir savo vaiko sveikatai. Viskas priklauso nuo to, ko moteris nori? Jeigu moterėlei „vienodai šviečia” tiek jos pačios, tiek jos vaiko sveikata, nes ji rūko, kvaišinasi jos kūdikį žudančiais gėralais, kam tada ji tą vaiką gimdo? Gi toks vaikas, jau iš anksto aišku vien iš medikų prognozių, susirgs, įmanomi apsigimimai, psichiniai sutrikimai. Dažniausiai, tokia moteris pati nežino, kam gimdo, nežino, kada pastojo, kaip pastojo, tai, be abejo, koks skirtumas … kaip ir kur gimdyti. Belieka konstatuoti dogmą: pasaulis – blogis, gimdysi skausmuose…

Gimdymo skausmas

Skausmas irgi yra sąlyginis dalykas, ypač gimdymo skausmas. Kai kurios moterys bijo ir musės, ir erkės įkandimo. O vaiko gimimo skausmas daugumai užsimiršta tą pačią akimirką, kai pamato savo kūdikį. Vėl gi, žiūrint, kas moteriai yra vertybė? Reikia prisiminti, kad žaliavalgystėje, kai maistas tinkamas, gimdymas ir jo eiga visiškai nepanaši į visavalgių. O kiek pas mus Lietuvoje žaliavalgių gimdyvių? Tad, kas ką renkasi, tas tą ir turi – gi elementari logika.

Dauginimosi virusas

Mokslininkų tarpe yra daug radusių savo pašaukimą žmonių, ir jie dirba savo darbą, kad parodytų mums, dirbantiems kitus visuomenei naudingus darbus, mūsų galimybes ir klaidas, susijusias su vaikų gimimu; kad mes nekartotume tų klaidų, kurios veda į depresiją ir mirtį. Protingi pasinaudos šia informacija, pasigilins ir išvengs daugybės problemų. Neprotingųjų dalia – skausmas ir vargas. Tačiau protingumo taip pat reikia mokytis. Maža turėti smegenis… jas ir asilas turi, reikia dar išmokti jomis teisingai naudotis. Kas liečia vaikus, tai Lietuvoje yra “senučių” filosofija, kai visur ir visada skiepijama dauginimosi programa: “na, ar jau apsiženijai, ar jau turi vaikų, neturi? o ko taip, ar nesveikas esi? ar dar neapsiženijai, ar turi anūkų? neturi, o ko taip? gal tavo vaikai nesveiki? kai užaugsi, būsi tėvelis, kai užaugsi – susilauksi…. :)))) Daugybė jūsų, skaitančių šias eilutes, jau ne kartą girdėjo tuos „poterius“ . Visuomenės išsigimimas – kai vaikų susilaukimas tampa tikslu. Bet gi dauginasi net … ežiukai…. 🙂

Dvasinė mutacija

Štai tokios kalbos yra dvasinė mutacija, kuri verčia nemąstančius jaunus žmones daugintis šiaip sau, be jokio pagrindo: nei namų, nei darbo, nei santaupų. nei sveiko gyvenimo būdo, nei filosofinio pagrindo… Štai jums ir depresijų šaltinis. Jauna pora ima dauginti savo gyvenimo patirtį, gimdydama vaikus, o patirties tai nėra!!!!… Todėl vaikai tampa tėvo ar motinos gyvenimo ir asmenybės “pabaiga”. Jeigu ta „pabaiga“ būtų tikrai verta aukos, tačiau… dažniausiai vaikai tampa tėvų išnaudotojais, senelių plėšikais, nes juos auklėjo ne išorinis dogmatinis paradas ” pas mus viskas gerai, pagal dangaus pono planą”, o vidinė tėvų būsena, kurioje laimės matrica liko alkoholio butelyje.

Žmonėms nė mintis “nestukteli” į nuleistas nuo vargų galvas, kad jie neprivalo daugintis:), kad be dauginimosi yra daug ir kitų prasmingų, ir vertingų gyvenimų; yra dar ir sekso malonumai, kurie gražina jaunystę ir sveikatą, žinoma, čia irgi mat reikalinga mokytis…., yra ir bendravimo ekstazė, ir bendradarbiavimo, ir karjeros, ir dvasingumo, ir asmenybės tobulėjimo, ir dar, dar, dar daug visko, nešančio žmogui laimę, o visuomenei – naudą. Bet …. ką renkiesi, tą ir gauni. Gi net kinologai, ypač Vokietijoje, leidžia daugintis tik tiems šunims, kurie turi nepriekaištingą sveikatą: tiek fizinę, tiek psichinę. Negi šunys vertingesni už žmones?