Kaip parinkti tinkamus auskarus vaikams?

Vaikiški auskarai

Vaikiški auskarai

Nesvarbu kiek metų jūsų vaikui, prieš pirkdami auskarus ir pradurdami jiems ausis, reikėtų pažvelgti į kelis dalykus. Dauguma mamų gali nežinoti apie vaikų auskarus ir kuriuos geriausia rinktis, kad nepakenktų vaikų ausims. Nepriklausomai nuo vaikų amžiaus, jie gali turėti alergiją tam tikroms medžiagoms ar metalams, dėl ypatingai pigių ir nešvarių metalų. Kuomet yra perkami vaikiški auskarai, būtina vengti pigių medžiagų, kad nesudirgintumėte savo vaiko odos ir jos neužkrėstumėte.

Kokius auskarus vaikams geriausia pirkti?

Esame parengę kelis patarimus, kokius auskarus geriausia pirkti savo vaikams.

  • Be švino – papuošalai kurie yra pigesni gali turėti švino. Švinas gali būti kenksmingas ir gali sukelti infekcijas. Reikėtų nepamiršti ir tikimybės, kad vaikas auskarą gali įsidėti į burną, o tai yra pavojinga. Švinas yra sunkusis metalas, tad rekomenduojama rinktis auskarus be švino, kadangi jie bus lengvesni ir patogesni vaiko ausiai. Visuomet prieš perkant auskarus įsitikinkite, kad juose nėra jokio švino.
  • Be nikelio – dauguma vaikų patiria ausų dirginimą dėl nikelio. Nikelis gali sukelti išbėrimą ir odos niežėjimą, vos po dvylikos valandų nešiojimo. Taip pat jis gali sukelti ir kitas sveikatos problemas, priklausomai nuo jūsų vaiko reakcijos sunkumo.
  • Sidabras – grynas sidabras yra grynas metalas ir yra aukštos kokybės medžiaga, kuri naudojama vaikiškuose papuošaluose. Jis yra patvarus ir puikiai tinka jautriai odai, nebent jūsų vaikas turi alergiją sidabrui. Sidabro sudėtyje yra mažiausiai 93 procentai sidabro, o kitus 7 procentus sudaro kiti metalai.
  • 9 / 10 / 14 /18 karatų auksas – nors auksiniai papuošalai vaikams nėra tokie populiarūs kaip sidabriniai, tačiau 18 karatų auksas yra gryniausias papuošalus su dideliu karatų kiekiu. 18 karatų auksas yra saugiausias naudojimas ir nesukelia alergijų vaikams ir jautriai odai.

Kur galima įsigyti tinkamus auskarus vaikams?

Du Karatai gali pasiūlyti puikius auskarus vaikams, kurie nesukels jokių nepageidaujamų alergijų ir išbėrimų. Jų gaminamuose auskaruose nėra naudojamas švinas ir nikelis. Kad naudojimas būtų kuo paprastesnis, auskarai turi užsegimus, kad vaikai jų nepamestų arba neišsitrauktų patys. Jų sukurti auskarai yra patogūs ir saugūs kiekvieno vaiko ausiai.