Kaip išsirinkti geriausią antklodę kūdikiui?

Vaiko raida prasideda nuo pat pirmųjų jo dienų, tad labai svarbu visapusiškai rūpintis, kad mažasis jaustų meilę ir jūsų dėmesį. Miego vieta – vienas iš svarbiausių aspektų. Antklodė kūdikiui iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kaip smulkmena. Visgi skirtumas, kuo apsiklojama, tikrai yra, nes įsigijus kokybišką antklodę vaikas kur kas geriau išsimiega, jo oda neberiama ir nedirginama. Be to, sureguliuojama miego temperatūra.

Kaip išsirinkti geriausią antklodę kūdikiui?

Kaip išsirinkti geriausią antklodę kūdikiui?

Ieškoti vaikiškos antklodės gali pasirodyti kiek painu, nes sunku suprasti, kurie kriterijai yra patys svarbiausi. Trumpai juos suskirstysime, kad paieškos būtų paprastesnės.

Kaina

Antklodė kūdikiui dažniausiai ieškoma pagal kainą. Domimasi, kiek reikės atseikėti. Sutaupyti norintys pirkėjai renkasi pigesnius gaminius. Labai gaila, tačiau pigumas šiuo atveju reiškia, kad kokybė bus ne pati geriausia. Nepamirškite, kad daiktas perkamas vaikui ir reikia skirti kuo daugiau dėmesio kokybiško gaminio pasirinkimui. Dažniausiai mokėdami daugiau gaunate geresnę kokybę, daiktas naudojamas ilgesnį laiko tarpą.

Medžiaga

Dar vienas kriterijus, kuris įvertinamas, yra medžiaga. Jos pasirinkimas lemia ne tik daikto ilgaamžiškumą, bet ir antialergines savybes. Vaikams labai dažnai kyla odos problemų.  Svarbu pirkti ekologiškus gaminius. Taip pat skalbdami nenaudokite chemikalų, kurie gali pakenkti vaiko odai.

Dydis

Antklodė kūdikiui pasirenkama ir pagal dydį. Žinoma, labai ilga ir plati jam gali būti nepatogi. Antklodės matmenys pasirenkami ir pagal lovytės dydį.

Antibakterinė funkcija

Kokybiškos medžiagos – apsauga nuo alergijų. Norint, kad vaikas būtų sveikas, svarbu pirkti kokybiškus gaminius. Rinkitės atsakingai.

Termoreguliacinė funkcija

Gera antklodė yra ta, su kuri žiema šilta, o vasaros metu kūnas neprakaituoja. Kai kurios antklodės pasižymi termoreguliacine funkcija ir padeda vaikui bet kokiu metu gerai jaustis.

Išvaizda / Estetika

Tai dar vienas kriterijus, dažniausiai ne pats svarbiausias. Jeigu vaikas jau geba pasirinkti pats, kokia antklodė jam atrodo gražiausia, būtinai suteikite tokią galimybę.

Kodėl verta pirkti kokybišką antklodę?

  • Ji ilgiau tarnaus;
  • Vaikas geriau jausis;
  • Suteikiama garantija.

Antklodė kūdikiui tokia pat svarbi (ir turbūt sutiksite, kad netgi svarbesnė) kaip ir suaugusiam žmogui. Mažieji negali pasakyti, kad jie jaučiasi blogai. Jūsų pareiga vertinti situaciją ir stengtis suteikti geriausias sąlygas vaikui augti.