Patogi ir patikima gertuvė vaikui

Kad ir kur vaikas bebūtų – mokykloje, treniruotėje ar muzikos pamokose, jis turėtų su savimi turėti šviežio geriamojo vandens. Žinoma, gėrimų galite nusipirkti vienkartiniuose induose, tačiau geriau pasirūpinti vaiko saugumu, sveikata ir įsigyti praktišką daugkartinį indą.

Patogi ir patikima gertuvė vaikui

Patogi gertuvė vaikui į mokyklą

Į ką atkreipti dėmesį renkantis gertuvę

Vaikiškos gertuvės yra praktiškos, patogios ir gražios. Jų talpa skiriasi, taigi reikia pasirinkti pagal poreikius. Renkantis vaikišką vandens gertuvę reikia atkreipti dėmesį į kelis svarbius aspektus: pirmiausia ji turėtų būti saugi ir netoksiška; antra, turėtų būti patogi iš jos gerti; trečia, ji turėtų būti sandari ir kokybiška – kad nepraleistų vandens.

Medžiaga ir jos patvarumas

Gaminio ilgaamžiškumas tiesiogiai priklauso nuo medžiagos stiprumo. Stiklinius butelius rekomenduojama naudoti ramioje aplinkoje – klasėje, muzikos ar meno mokykloje, namuose. Patvarūs gaminiai iš aliuminio ir nerūdijančio plieno aktualūs aktyviems vaikams ir tikrai pravers žygyje, bėgant ilgas distancijas bei pažintinėse išvykose su klase. Plastikinės gertuvės yra universalios – medžiaga tinkama kasdieniniam naudojimui ir vaiko veiklai lauke. Saugiausios sudėties yra plastikiniai buteliai, pagaminti iš Tritano, kuriame nėra ftalatų ir bisfenolio.

Apimtis

Gamintojai siūlo įvairaus dydžio gertuves – nuo ​​330 ml iki 1,5-2 litrų, tačiau rekomenduojame atsižvelgti į vaiko amžių ir jo fizinį išsivystymą. Nereikėtų apkrauti mokinio papildomu svoriu, nes vaikas ir taip turi neštis vadovėlius ir sąsiuvinius sunkioje kuprinėje. Pradinės mokyklos mokiniui tinka gertuvė, kurios minimali talpa yra 0,33 litro, o vidurinės mokyklos mokiniui – 0,5 litro.

Forma

Atkreipkite dėmesį į gertuvės dydį ir formą. Gertuvė turi puikiai tilpti į ranką, kad vaikas galėtų patogiai ją laikyti treniruodamasis ar bėgiodamas, ypač karštą dieną, kai iš prakaituoto delno išslysta lygaus paviršiaus daiktai.

Gera gertuvė turi šepetėlio formą imituojančią kreivę, turi įdubimus pirštams ir neslystančią dangą.

Dangtelis

Patvarų dangtelį lengva atidaryti vienu spustelėjimu, todėl lengva gerti sportuojant, bėgiojant ir važiuojant dviračiu. Gertuvė su užsukamu dangteliu yra patikimai apsaugota nuo pratekėjimo. Tokios gertuvės patogios žygiuose (gertuvė neatsidarys ir į kuprinę nenutekės vanduo) bei sporto salėse, kai nereikia skubėti.

Spalvingos gertuvės vaikams

Spalvingos gertuvės vaikams

Termosinės gertuvės

Įprastame butelyje patogios gėrimo temperatūros išlaikyti nepavyks, tačiau specialioje termosinėje gertuvėje arbata ar kakava išliks šilta 6-10 valandų, o sultys ar vanduo – šalti.

Vaikiškos termosinės gertuvės gaminamos naudojant specialią technologiją, kuri paverčia juos idealiais indais karštiems ir šaltiems gėrimams.

Pagrindiniai termosinių gertuvių privalumai:

  • gebėjimas atlaikyti staigius temperatūros svyravimus;
  • didelis atsparumas korozijos procesams;
  • puikios šilumos izoliacijos savybės, leidžiančios palaikyti optimalia turinio temperatūrą;
  • smūgiams atsparaus korpuso stiprumas, kuris patikimai apsaugo kolbą nuo mechaninių pažeidimų.

Paprastai termosinės vandens gertuvės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno arba aliuminio, iš anksto apdorojus paviršių antibakterine danga. Išlaikant apsauginio sluoksnio vientisumą, tokia talpykla neleis vystytis kenksmingų bakterijų kolonijoms, o produktai išlaikys naudingas savybes.

Svarbu: rinkdamiesi gertuvę vaikui, atkreipkite dėmesį į modelio paskirtį. Vaisių ir daržovių sultis, karštą arbatą ir sultinį rekomenduojama pilti į specialius tokiems skysčiams skirtus indus.